ZMIEŃ JĘZYK
PL EN
JUST FOR SHOPS
Szklane ścianki działowe
Funkcjonalna lekkość
Eleganckie szklane ścianki działowe i drzwi to bardzo efektowne rozwiązanie na aranżację nowoczesnych, stylowych i funkcjonalnych przestrzeni. Doskonale sprawdzają się w obiektach biurowych i usługowych, nowoczesnych budynkach użyteczności publicznej, a także w budownictwie mieszkaniowym, indywidualnym.
Różnorodność rozwiązań
Dzięki szerokiej gamie produktów i systemów jesteśmy w stanie dobrać rozwiązania idealnie wpisujące się w charakter i przeznaczenie przestrzeni oraz odpowiadające indywidualnym potrzebom i gustom inwestorów.

NASZE REALIZACJE  


Nieograniczone możliwości
Wielość możliwości kształtowanie wnętrz za pomocą lekkich ścianek szklanych powoduje, że nie istnieje pomysł, którego nie bylibyśmy w stanie zrealizować. Projekty realizujemy kompleksowo, począwszy od projektu, przez produkcję, na montażu kończąc. Ponadto, wykonujemy rozwiązania wg projektu dostarczonego przez inwestora.
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

+48 669 619 619
+48 669 807 807
biuro@justart.pl

 

Klienci
o naszej
pracy


Z Justart łączy nas wieloletnia współpraca w zakresie montażu rolet i witryn szklanych w naszych lokalach handlowych w całej Polsce. Zawsze możemy liczyć na elastyczne podejście do realizacji nowych koncepcji projektowych, fachowe doradztwo techniczne oraz terminową realizację.

Anna Jankowska
CALZ Polska

Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Justart. Mamy za sobą setki wspólnie wykonanych realizacji i z przyjemnością zapraszamy Justart do współpracy przy kolejnych naszych projektach inwestycyjnych.

Jan Oko
Apsys Group

Z firmą Justart współpracujemy od kliku lat i jest to modelowa współpraca. Cenimy Justart za ekspercką wiedzę, ogromne doświadczenie w realizacji projektów, rzetelność i terminowość. Dzięki takim partnerom spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających najemców.

Monika Cecot
BOIG