ZMIEŃ JĘZYK
PL EN
JUST FOR SHOPS
Szklane ścianki działowe
Funkcjonalna lekkość
Produkowane przez JUSTART szklane ścianki działowe i drzwi to doskonały sposób na aranżację nowoczesnych, stylowych i funkcjonalnych przestrzeni. Znajdują one zastosowanie w obiektach biurowych i usługowych, nowoczesnych budynkach użyteczności publicznej,
a także w budownictwie mieszkaniowym.
Różnorodność rozwiązań
Dzięki szerokiej gamie produktów i systemów jesteśmy w stanie dobrać rozwiązania idealnie wpisujące się w charakter i przeznaczenie przestrzeni oraz odpowiadające indywidualnym potrzebom i gustom inwestorów.

NASZE REALIZACJE  


Nieograniczone możliwości
System zabudowy z lekkich ścianek szklanych daje zamawiającemu pełną dowolność w aranżacji wnętrz. Na życzenie Klienta wykonamy indywidualny projekt, wyprodukujemy i kompleksowo go zamontujemy.




Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

+48 669 619 619
+48 669 807 807
biuro@justart.pl

 

Klienci
o naszej
pracy


Z Justart łączy nas wieloletnia współpraca w zakresie montażu rolet i witryn szklanych w naszych lokalach handlowych w całej Polsce. Zawsze możemy liczyć na elastyczne podejście do realizacji nowych koncepcji projektowych, fachowe doradztwo techniczne oraz terminową realizację.

Anna Jankowska
CALZ Polska

Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Justart. Mamy za sobą setki wspólnie wykonanych realizacji i z przyjemnością zapraszamy Justart do współpracy przy kolejnych naszych projektach inwestycyjnych.

Jan Oko
Apsys Group

Z firmą Justart współpracujemy od kliku lat i jest to modelowa współpraca. Cenimy Justart za ekspercką wiedzę, ogromne doświadczenie w realizacji projektów, rzetelność i terminowość. Dzięki takim partnerom spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających najemców.

Monika Cecot
BOIG