ZMIEŃ JĘZYK
PL EN
JUST FOR SHOPS
O nas
O firmie
Justart to czołowy polski producent witryn, ścian
i drzwi szklanych, krat rolowanych oraz balustrad. Lider w zakresie kompleksowej zabudowy powierzchni handlowo-usługowych, biur, hoteli oraz innych obiektów użyteczności publicznej.

Firma powstała w 1966 roku. Od początku była i nadal pozostaje firmą rodzinną z całościowym, polskim kapitałem. Przez dekady kolejne pokolenia właścicieli wykreowały obecną wartość i siłę marki JUSTART. Wiedza specjalistyczna i elastyczne podejście we współpracy biznesowej to cechy cenione od lat przez naszych Partnerów.
+280
centrów
handlowych
141
zagranicznych
lokalizacji
30
lat na rynku
24
kraje, w których
jesteśmy obecni
30 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU
Jakość i technologia
Firma JUSTART w swoich realizacjach wykorzystuje system aluminiowy JUSTART EURO GLASS MB-45 służący do wykonywania niewymagających izolacji termicznej elementów architektonicznej zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej, np.: różnych typów ścianek działowych, okien, drzwi, w tym drzwi przesuwanych ręcznie i automatycznie, drzwi wahadłowych, wiatrołapów, witryn, boksów kasowych, gablot, konstrukcji przestrzennych.
Zespół
Zespół JUSTART tworzy wykwalifikowana kadra posiadająca wiedzę techniczną wspartą ogromnym doświadczeniem oraz poczuciem estetyki. Dzięki tym umiejętnościom naszych pracowników – JUSTART realizuje usługi na najwyższym poziomie jakościowym, który często przekracza obowiązujące jakościowe standardy rynkowe i oczekiwania klienta.

Partnerzy
Jakość naszej pracy, techniczną wiedzą oraz elastyczne podejście we współpracy doceniają od lat nasi Partnerzy - renomowane pracownie i biura architektoniczne. Ponadto, współpracujemy z czołowymi zarządcami nowoczesnych obiektów handlowo-usługowych w Polsce i Europie.

DLA PARTNERÓW  
Film wizerunkowy
Justart
Od projektu, przez produkcję, po montaż. Elastyczne, funkcjonalne rozwiązania, nowoczesny design.
To nasza codzienność. Zapraszamy do naszego świata.