ZMIEŃ JĘZYK
PL EN
JUST FOR SHOPS
Dla partnerów
Współpracujemy
z najlepszymi
Trudno sobie wyobrazić budowanie silnej pozycji na rynku bez kompetencji i relacji. Jednym z kluczowych obszarów, który nieustannie rozwijamy jest, poza inwestycją w wiedzę i technologię, współpraca z partnerami - wyselekcjonowanymi, najlepszymi biurami projektowymi i pracowniami architektonicznymi oraz największymi zarządcami obiektów handlowo-usługowych.

Jeśli uważasz, że wspólnie możemy zbudować więcej - skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o możliwościach współpracy.
Zainteresowanych współpracą,
zapraszamy do kontaktu.

Partnerzy o współpracy z nami


Z Justart łączy nas wieloletnia współpraca w zakresie montażu rolet i witryn szklanych w naszych lokalach handlowych w całej Polsce. Zawsze możemy liczyć na elastyczne podejście do realizacji nowych koncepcji projektowych, fachowe doradztwo techniczne oraz terminową realizację.

Anna Jankowska
CALZ Polska

Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Justart. Mamy za sobą setki wspólnie wykonanych realizacji i z przyjemnością zapraszamy Justart do współpracy przy kolejnych naszych projektach inwestycyjnych.

Jan Oko
Apsys Group

Z firmą Justart współpracujemy od kliku lat i jest to modelowa współpraca. Cenimy Justart za ekspercką wiedzę, ogromne doświadczenie w realizacji projektów, rzetelność i terminowość. Dzięki takim partnerom spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających najemców.

Monika Cecot
BOIG