ZMIEŃ JĘZYK
PL EN
JUST FOR SHOPS
Fasady szklane
Bezpieczeństwo
Szklane fasady domów, galerii handlowych, czy biurowców na stałe wpisały się w nowoczesną architekturę. Częściowe lub całkowite oszklenie budynku daje niezliczone możliwości projektowe i aranżacyjne przy zachowaniu wszelkich wymaganych norm bezpieczeństwa.
Szkło w roli głównej
Dzięki zastosowaniu odpowiedniej szyby zespolonej możemy osiągnąć oczekiwany wygląd montowanej fasady, jej bezpieczeństwo, izolację termiczną i akustyczną oraz stopień ochrony przed promieniami słonecznymi.NASZE REALIZACJE  


System profili
Wykorzystywane przez JUSTART w produkcji fasad aluminiowe profile zapewniają niemal nieograniczone możliwości aranżacji. Odporność na odkształcenia konstrukcji aluminiowej gwarantuje wysoką jej wytrzymałość. Dzięki temu możliwe jest tworzenie szklanych elewacji o dużych gabarytach i dowolnych kształtach.
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

+48 669 619 619
+48 669 807 807
biuro@justart.pl

 

Klienci
o naszej
pracy


Z Justart łączy nas wieloletnia współpraca w zakresie montażu rolet i witryn szklanych w naszych lokalach handlowych w całej Polsce. Zawsze możemy liczyć na elastyczne podejście do realizacji nowych koncepcji projektowych, fachowe doradztwo techniczne oraz terminową realizację.

Anna Jankowska
CALZ Polska

Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Justart. Mamy za sobą setki wspólnie wykonanych realizacji i z przyjemnością zapraszamy Justart do współpracy przy kolejnych naszych projektach inwestycyjnych.

Jan Oko
Apsys Group

Z firmą Justart współpracujemy od kliku lat i jest to modelowa współpraca. Cenimy Justart za ekspercką wiedzę, ogromne doświadczenie w realizacji projektów, rzetelność i terminowość. Dzięki takim partnerom spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających najemców.

Monika Cecot
BOIG