ZMIEŃ JĘZYK
PL EN
JUST FOR SHOPS
Fasady szklane
Bezpieczeństwo
Szklane rzeźby, czyli fasady szklane budynków komercyjnych, galerii handlowych czy biurowców na stałe wpisały się w krajobraz wielkich miast. Całkowite oszklenie budynku daje niezliczone możliwości projektowe i aranżacyjne przy zachowaniu wszelkich wymaganych norm bezpieczeństwa.
Szkło w roli głównej
We wszystkich rodzajach rozwiązań fasadowych szyba zespolona to jeden z kluczowych elementów składowych. Ma wpływ na wygląd, bezpieczeństwo, izolację termiczną i akustyczną czy stopień ochrony przed promieniami słonecznymi. Szeroki zakres naszej oferty przeszkleń umożliwia dobór właściwego produktu.NASZE REALIZACJE  


System profili
Profile wykorzystywane w produkcji fasad aluminiowych zapewniają nieograniczone możliwości aranżacji. Wysoka wytrzymałość konstrukcji powoduje, iż są one niezwykle odporne na odkształcenia. Sprzyja to tworzeniu elewacji o dużych gabarytach i nieoczywistych kształtach, zapewniając jednocześnie estetyczną i harmonijną całość.
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

+48 669 619 619
+48 669 807 807
biuro@justart.pl

 

Klienci
o naszej
pracy


Z Justart łączy nas wieloletnia współpraca w zakresie montażu rolet i witryn szklanych w naszych lokalach handlowych w całej Polsce. Zawsze możemy liczyć na elastyczne podejście do realizacji nowych koncepcji projektowych, fachowe doradztwo techniczne oraz terminową realizację.

Anna Jankowska
CALZ Polska

Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Justart. Mamy za sobą setki wspólnie wykonanych realizacji i z przyjemnością zapraszamy Justart do współpracy przy kolejnych naszych projektach inwestycyjnych.

Jan Oko
Apsys Group

Z firmą Justart współpracujemy od kliku lat i jest to modelowa współpraca. Cenimy Justart za ekspercką wiedzę, ogromne doświadczenie w realizacji projektów, rzetelność i terminowość. Dzięki takim partnerom spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających najemców.

Monika Cecot
BOIG