ZMIEŃ JĘZYK
PL EN
JUST FOR SHOPS
Szklane ścianki dźwiękoszczelne
Komfort i intymność
Znajdują zastosowanie zarówno w nowoczesnych powierzchniach biurowych, jak i budownictwie mieszkaniowym. Wydzielone w ten sposób pomieszczenia charakteryzują się wysokim poziomem izolacji akustycznej zapewniając Klientom komfort pracy i intymność rozmów.
Funkcjonalność
Szklane ściany to również gwarancja zachowania otwartego charakteru pomieszczenia i stały dopływ do niego dziennego światła.

NASZE REALIZACJE  


Nowoczesny design z charakterem
Stylowy charakter zabudów z lekkich ścianek szklanych cechuje wysoka jakość i bezpieczeństwo oraz przyjemna dla oka forma doskonale wpisujące się w nowoczesny architektoniczny design.
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

+48 669 619 619
+48 669 807 807
biuro@justart.pl

 

Klienci
o naszej
pracy


Z Justart łączy nas wieloletnia współpraca w zakresie montażu rolet i witryn szklanych w naszych lokalach handlowych w całej Polsce. Zawsze możemy liczyć na elastyczne podejście do realizacji nowych koncepcji projektowych, fachowe doradztwo techniczne oraz terminową realizację.

Anna Jankowska
CALZ Polska

Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Justart. Mamy za sobą setki wspólnie wykonanych realizacji i z przyjemnością zapraszamy Justart do współpracy przy kolejnych naszych projektach inwestycyjnych.

Jan Oko
Apsys Group

Z firmą Justart współpracujemy od kliku lat i jest to modelowa współpraca. Cenimy Justart za ekspercką wiedzę, ogromne doświadczenie w realizacji projektów, rzetelność i terminowość. Dzięki takim partnerom spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających najemców.

Monika Cecot
BOIG