ZMIEŃ JĘZYK
PL EN
JUST FOR SHOPS
Szklane ścianki dźwiękoszczelne
Komfort i intymność
Szklane ścianki dźwiękoszczelne to pożądane rozwiązanie znajdujące zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach biurowych. Wnętrza wydzielone w ten sposób zapewniają wysoki poziom izolacji akustycznej, zachowując swój otwarty charakter i dopływ dziennego światła.
Funkcjonalność
W naszej ofercie posiadamy systemy ścian dźwiękoszczelnych o wysokim poziomie izolacji akustycznej. Parametr ten ma szczególne znaczenie w przestrzeniach biurowych, bankach czy innych instytucjach publicznych, w których prowadzone są nierzadko poufne rozmowy i wskazane jest zachowanie intymności i swobody w rozmowie.

NASZE REALIZACJE  


Nowoczesny design z charakterem
Funkcjonalność rozwiązania nie odbiera mu stylowego charakteru i przyjemnej dla oka formy. Połączenie funkcjonalności, solidności i bezpieczeństwa z nowoczesnym designem to od lat wyznacznik naszych realizacji.
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

+48 669 619 619
+48 669 807 807
biuro@justart.pl

 

Klienci
o naszej
pracy


Z Justart łączy nas wieloletnia współpraca w zakresie montażu rolet i witryn szklanych w naszych lokalach handlowych w całej Polsce. Zawsze możemy liczyć na elastyczne podejście do realizacji nowych koncepcji projektowych, fachowe doradztwo techniczne oraz terminową realizację.

Anna Jankowska
CALZ Polska

Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Justart. Mamy za sobą setki wspólnie wykonanych realizacji i z przyjemnością zapraszamy Justart do współpracy przy kolejnych naszych projektach inwestycyjnych.

Jan Oko
Apsys Group

Z firmą Justart współpracujemy od kliku lat i jest to modelowa współpraca. Cenimy Justart za ekspercką wiedzę, ogromne doświadczenie w realizacji projektów, rzetelność i terminowość. Dzięki takim partnerom spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających najemców.

Monika Cecot
BOIG