ZMIEŃ JĘZYK
PL EN
JUST FOR SHOPS
Realizacje
Witryny wewnętrzne, Poznań

Centrum handlowe Posnania o powierzchni 100 tys. m² to największe centrum handlowe w Wielkopolsce. Ogromna przestrzeń i nowoczesny design to doskonała ekspozycja do realizacji sygnowanych przez JUSTART – stylowych witryn szklanych oraz zabezpieczających krat rolowanych.

Witryny wewnętrzne, Katowice

Katowice to różnorodność stylu. Nasze przykładowe realizacje w Galerii Katowickiej czy Libero są tego potwierdzeniem. Od minimalistycznych, klasycznych form, przez nowoczesny design i industrialny charakter.

Witryny wewnętrzne, Kraków

Bonarka, Serenada czy Galeria Krakowska – wszędzie tam jesteśmy. Nasze realizacje współtworzą stylowe wnętrza każdej z nich, a każda witryna z osobna jest aranżacyjnym dziełem sztuki, nieodłącznym elementem, stanowiącym o klimacie miejsca.

Witryny wewnętrzne, Gdańsk

Lekkie, minimalistyczne formy, perfekcyjne wykończenie, dbałość o detal. Przestrzeń aranżowana w ten sposób nie przytłacza, panuje w niej harmonia sprzyjająca samopoczuciu każdego klienta.

Witryny wewnętrzne, Warszawa

Galeria Mokotów, Elektrownia Powiśle, Galeria Młociny, Promenada, Centrum Targówek, Złote Tarasy, Arkadia to tylko niektóre z galerii, w których prezentujemy nasze realizacje. Każda z witryn ma swój unikalny styl i formę. W każdej z nich detal dopracowany jest do perfekcji.

Witryny wewnętrzne

Justart od kilku dekad umacnia swoją pozycję czołowego producenta i wykonawcy witryn wewnętrznych w Polsce i Europie. Realizujemy projekty dla czołowych polskich i światowych marek. Nasze realizacje, w miażdżącej przewadze, znajdziecie niemal w każdej galerii i centrum handlowym.

Kraty rolowane

Kraty rolowane, antywłamaniowe poza swoją oczywistą funkcją – zabezpieczenie przed włamaniem są także, obok witryn sklepowych, elementem spójnej strategii wizerunkowej marki. Nasze rozwiązanie są nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne i stylowe.