ZMIEŃ JĘZYK
PL EN
JUST FOR SHOPS
Balustrady
Bezpieczeństwo i styl
Systemy balustrad mogą być stosowane przy różnych konstrukcjach architektonicznych zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, takich jak schody, balkony, tarasy, korytarze. We wszystkich tych rozwiązaniach gwarantujemy trwałość, wytrzymałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych.
Różnorodności rozwiązań
Wszystkie komponenty wykonywane są z profili aluminiowych oraz stalowych malowanych proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

NASZE REALIZACJE  


Od projektu po montaż
Każda balustrada tworzona jest wg indywidualnych projektów, spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa.
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

+48 669 619 619
+48 669 807 807
biuro@justart.pl

 

Klienci
o naszej
pracy


Z Justart łączy nas wieloletnia współpraca w zakresie montażu rolet i witryn szklanych w naszych lokalach handlowych w całej Polsce. Zawsze możemy liczyć na elastyczne podejście do realizacji nowych koncepcji projektowych, fachowe doradztwo techniczne oraz terminową realizację.

Anna Jankowska
CALZ Polska

Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Justart. Mamy za sobą setki wspólnie wykonanych realizacji i z przyjemnością zapraszamy Justart do współpracy przy kolejnych naszych projektach inwestycyjnych.

Jan Oko
Apsys Group

Z firmą Justart współpracujemy od kliku lat i jest to modelowa współpraca. Cenimy Justart za ekspercką wiedzę, ogromne doświadczenie w realizacji projektów, rzetelność i terminowość. Dzięki takim partnerom spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających najemców.

Monika Cecot
BOIG