ZMIEŃ JĘZYK
PL EN
JUST FOR SHOPS
Balustrady
Bezpieczeństwo i styl
JUSTART jest producentem wewnętrznych i zewnętrznych systemów balustrad. Stanowią one element składowy przy aranżacji m.in. schodów, balkonów, tarasów i antresol. Najwyższa jakość produkowanych przez JUSTART balustrad gwarantuje ich wysoką trwałość oraz odporność na działanie czynników atmosferycznych.
Różnorodności rozwiązań
Balustrady wykonywane są z profili aluminiowych, stali nierdzewnej lub stali lakierowanej proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

NASZE REALIZACJE  


Od projektu po montaż
Każda balustrada tworzona jest wg indywidualnego projektu, który spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa.
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

+48 669 619 619
+48 669 807 807
biuro@justart.pl

 

Klienci
o naszej
pracy


Z Justart łączy nas wieloletnia współpraca w zakresie montażu rolet i witryn szklanych w naszych lokalach handlowych w całej Polsce. Zawsze możemy liczyć na elastyczne podejście do realizacji nowych koncepcji projektowych, fachowe doradztwo techniczne oraz terminową realizację.

Anna Jankowska
CALZ Polska

Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Justart. Mamy za sobą setki wspólnie wykonanych realizacji i z przyjemnością zapraszamy Justart do współpracy przy kolejnych naszych projektach inwestycyjnych.

Jan Oko
Apsys Group

Z firmą Justart współpracujemy od kliku lat i jest to modelowa współpraca. Cenimy Justart za ekspercką wiedzę, ogromne doświadczenie w realizacji projektów, rzetelność i terminowość. Dzięki takim partnerom spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających najemców.

Monika Cecot
BOIG