ZMIEŃ JĘZYK
PL EN
JUST FOR SHOPS
Projektowanie
Nieograniczone możliwości
Techniczna, ekspercka wiedza, wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy, elastyczne podejście oraz znajomość trendów dają nam nieograniczone możliwości projektowe. Nasi inżynierowie każdego dnia udowadniają, że niemożliwe nie istnieje. Dlatego wymagający klient z wyobraźnią to nasz ulubiony klient.
Indywidualne, elastyczne podejście
Realizujemy indywidualne projekty dostosowane do potrzeb klientów komercyjnych i indywidualnych. Nasze projekty wyróżnia funkcjonalność, bezpieczeństwo zastosowanych rozwiązań, nowoczesny design oraz dbałość o najmniejszy detal.

NASZE REALIZACJE  


Zespół ekspertów
Nasz zespół projektowy tworzą architekci i konstruktorzy. Wszystkie nasze pomysły weryfikowane są pod względem parametrów technicznych, możliwej zastosowanej technologii oraz wszelkich wytycznych dotyczących bezpieczeństwa.
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

+48 669 619 619
+48 669 807 807
biuro@justart.pl

 

Klienci
o naszej
pracy


Z Justart łączy nas wieloletnia współpraca w zakresie montażu rolet i witryn szklanych w naszych lokalach handlowych w całej Polsce. Zawsze możemy liczyć na elastyczne podejście do realizacji nowych koncepcji projektowych, fachowe doradztwo techniczne oraz terminową realizację.

Anna Jankowska
CALZ Polska

Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Justart. Mamy za sobą setki wspólnie wykonanych realizacji i z przyjemnością zapraszamy Justart do współpracy przy kolejnych naszych projektach inwestycyjnych.

Jan Oko
Apsys Group

Z firmą Justart współpracujemy od kliku lat i jest to modelowa współpraca. Cenimy Justart za ekspercką wiedzę, ogromne doświadczenie w realizacji projektów, rzetelność i terminowość. Dzięki takim partnerom spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających najemców.

Monika Cecot
BOIG