ZMIEŃ JĘZYK
PL EN
JUST FOR SHOPS
Projektowanie
Nieograniczone możliwości
Nasz nowoczesny park maszynowy, ekspercka wiedza techniczna, znajomość aktualnych trendów rynkowych połączone z wieloletnim doświadczeniem daje JUSTART niemal nieograniczone możliwości wykonawcze.
Indywidualne, elastyczne podejście
Wszystkie produkty JUSTART spełniają aktualne wymagane parametry techniczne i technologiczne. Zachowane są też wszelkie wytyczne dotyczące bezpieczeństwa ich eksploatacji, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności oraz nowoczesnego designu końcowej aranżacji.

NASZE REALIZACJE  


Zespół ekspertów
Nasz zespół architektów i konstruktorów służy fachowym doradztwem zarówno w zakresie opracowania projektu, jak i wyborze materiału, z którego ma on być zrealizowany. Ten kompleksowy proces gwarantuje Klientom pewność, że produkty JUSTART mają nowoczesny wygląd oraz cechuje je duża funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania.
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

+48 669 619 619
+48 669 807 807
biuro@justart.pl

 

Klienci
o naszej
pracy


Z Justart łączy nas wieloletnia współpraca w zakresie montażu rolet i witryn szklanych w naszych lokalach handlowych w całej Polsce. Zawsze możemy liczyć na elastyczne podejście do realizacji nowych koncepcji projektowych, fachowe doradztwo techniczne oraz terminową realizację.

Anna Jankowska
CALZ Polska

Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Justart. Mamy za sobą setki wspólnie wykonanych realizacji i z przyjemnością zapraszamy Justart do współpracy przy kolejnych naszych projektach inwestycyjnych.

Jan Oko
Apsys Group

Z firmą Justart współpracujemy od kliku lat i jest to modelowa współpraca. Cenimy Justart za ekspercką wiedzę, ogromne doświadczenie w realizacji projektów, rzetelność i terminowość. Dzięki takim partnerom spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających najemców.

Monika Cecot
BOIG