ZMIEŃ JĘZYK
PL EN
JUST FOR SHOPS
Szklane ścianki pożarowe
Bezpieczeństwo
w najlepszym stylu
W pełni szklana ściana przeciwpożarowa to połączenie nowoczesnego designu i bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Do jej montażu wykorzystujemy system bezszprosowy — bez widocznych pionowych profili rozdzielających poszczególne moduły przeszkleń – przy zachowaniu ich pełnej odporności ogniowej.
Elastyczność konstrukcji
Systemy ścianek przeciwpożarowych dają swobodę w projektowaniu i konstruowaniu powierzchni wewnętrznych ścian działowych. Stosując przeciwpożarowe ściany szklane uzyskujemy lekkie, przezierne konstrukcje, które oddzielają strefy pożarowe, a jednocześnie doskonale wpisują się w estetykę całego budynku.

NASZE REALIZACJE  


Bez kompromisów
Szerokie możliwości wykonawcze JUSTART sprawiają, że w procesie projektowym mamy możliwość zastosowania systemu ścianek przeciwpożarowych wszędzie tam, gdzie oczekuje tego Klient i jest to zgodne z prawem budowlanym.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

+48 669 619 619
+48 669 807 807
biuro@justart.pl

 

Klienci
o naszej
pracy


Z Justart łączy nas wieloletnia współpraca w zakresie montażu rolet i witryn szklanych w naszych lokalach handlowych w całej Polsce. Zawsze możemy liczyć na elastyczne podejście do realizacji nowych koncepcji projektowych, fachowe doradztwo techniczne oraz terminową realizację.

Anna Jankowska
CALZ Polska

Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Justart. Mamy za sobą setki wspólnie wykonanych realizacji i z przyjemnością zapraszamy Justart do współpracy przy kolejnych naszych projektach inwestycyjnych.

Jan Oko
Apsys Group

Z firmą Justart współpracujemy od kliku lat i jest to modelowa współpraca. Cenimy Justart za ekspercką wiedzę, ogromne doświadczenie w realizacji projektów, rzetelność i terminowość. Dzięki takim partnerom spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających najemców.

Monika Cecot
BOIG