ZMIEŃ JĘZYK
PL EN
JUST FOR SHOPS
Zabudowy loftowe z drzwiami
Wnętrza z charakterem
Wykonane przez JUSTART według nowoczesnych trendów architektonicznych zabudowy loftowe to funkcjonalne rozwiązanie szeroko stosowane w apartamentach, domach oraz biurach i lokalach użytkowych. Wydzielenia w otwartej przestrzeni za pomocą zabudowy loftowej zamknięta strefa zachowuje swoja przestrzeń użytkowa i odpowiednią ilość dziennego światła.
Elastyczne systemy
Systemy stosowane przez Justart pozwalają na budowę lekkich, minimalistycznych drzwi i przeszkleń wpisujących się w nowoczesny design wnętrz. Produkowane są z najwyższej jakości materiałów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

NASZE REALIZACJE  


Indywidualne koncepcje
Wszystkie szklane ściany i drzwi loftowe projektowane i wykonywane są na wymiar. Nasi projektanci nadzorują cały proces od pomysłu po montaż. Pomagają Klientowi w podjęciu decyzji dotyczących wyboru najlepszego rozwiązania technicznego, doboru rodzaju szkła, koloru ram czy ilości i układu szprosów.
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

+48 669 619 619
+48 669 807 807
biuro@justart.pl

 

Klienci
o naszej
pracy


Z Justart łączy nas wieloletnia współpraca w zakresie montażu rolet i witryn szklanych w naszych lokalach handlowych w całej Polsce. Zawsze możemy liczyć na elastyczne podejście do realizacji nowych koncepcji projektowych, fachowe doradztwo techniczne oraz terminową realizację.

Anna Jankowska
CALZ Polska

Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Justart. Mamy za sobą setki wspólnie wykonanych realizacji i z przyjemnością zapraszamy Justart do współpracy przy kolejnych naszych projektach inwestycyjnych.

Jan Oko
Apsys Group

Z firmą Justart współpracujemy od kliku lat i jest to modelowa współpraca. Cenimy Justart za ekspercką wiedzę, ogromne doświadczenie w realizacji projektów, rzetelność i terminowość. Dzięki takim partnerom spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających najemców.

Monika Cecot
BOIG