ZMIEŃ JĘZYK
PL EN
JUST FOR SHOPS
Zabudowy loftowe z drzwiami
Wnętrza z charakterem
Systemy loftowe ze szkła i metalu to nowoczesny sposób na wydzielenie stref w otwartej przestrzeni, nie ograniczając przy tym dziennego światła oraz powierzchni użytkowej. Realizujemy indywidualne projekty dostosowane do potrzeb inwestorów komercyjnych i indywidualnych. Oferowane zabudowy loftowe z drzwiami to funkcjonalne rozwiązanie do apartamentów, domów oraz biur i lokali użytkowych.
Elastyczne systemy
Systemy stosowane przez Justart pozwalają na budowę lekkich, minimalistycznych drzwi i przeszkleń wpisujących się w nowoczesny design wnętrz. Produkowane są z najwyższej jakości materiałów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

NASZE REALIZACJE  


Indywidualne koncepcje
Wszystkie szklane ściany i drzwi loftowe projektowane są na wymiar, dzięki czemu są w 100% dopasowane do wnętrza. Nasi projektanci poprowadzą cały proces od pomysłu po montaż. Pomogą w podjęciu decyzji dotyczących najlepszego rozwiązania technicznego, rodzaju szkła, koloru ram czy ilości i układu szpros.
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

+48 669 619 619
+48 669 807 807
biuro@justart.pl

 

Klienci
o naszej
pracy


Z Justart łączy nas wieloletnia współpraca w zakresie montażu rolet i witryn szklanych w naszych lokalach handlowych w całej Polsce. Zawsze możemy liczyć na elastyczne podejście do realizacji nowych koncepcji projektowych, fachowe doradztwo techniczne oraz terminową realizację.

Anna Jankowska
CALZ Polska

Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Justart. Mamy za sobą setki wspólnie wykonanych realizacji i z przyjemnością zapraszamy Justart do współpracy przy kolejnych naszych projektach inwestycyjnych.

Jan Oko
Apsys Group

Z firmą Justart współpracujemy od kliku lat i jest to modelowa współpraca. Cenimy Justart za ekspercką wiedzę, ogromne doświadczenie w realizacji projektów, rzetelność i terminowość. Dzięki takim partnerom spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających najemców.

Monika Cecot
BOIG