ZMIEŃ JĘZYK
PL EN
JUST FOR SHOPS
Witryny wewnętrzne
Elastyczność
i nowoczesny design
Na witrynę sklepową składa się wiele elementów, których trwałość, niezawodność oraz jakość i estetyka wykonania warunkują prawidłową eksploatację.

W naszych realizacjach wykorzystujemy system aluminiowy JUSTART EURO GLASS MB-45 służący do wykonywania elementów architektonicznej zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej, niewymagających izolacji termicznej. Uniwersalność i atrakcyjność systemu JUSTART dodatkowo zwiększa możliwość dokonania wyboru pomiędzy kilkoma wariantami rozwiązań, w przypadku różnych szczegółów konstrukcyjnych.


Szkło

Witryny szklane realizujemy według indywidualnych potrzeb klientów, z wykorzystaniem najnowszych dostępnych rozwiązań. System aluminiowy JUSTART EURO GLASS MB-45 pozwala na stosowanie zestawów szybowych grubości od 2 mm do 35 mm.

 

Rodzaje szkła:

 • Optifloat
 • Optiwhite
 • OptiView

Optifloat:

Rodzaj szkła: standardowe
Odbicie światła: 8%
Przepuszczalność światła: 85%

Grubość szkła:

 • 10 mm (do 3 m wysokości)
 • 12 mm (do 4,5 m wysokości)
 • powyżej 4,5 m wysokości – indywidualny projekt
Optiwhite:

Rodzaj szkła: odżelazione
Odbicie światła: 8%
Przepuszczalność światła: 91%

Grubość szkła:

 • 10 mm (do 3 m wysokości)
 • 12 mm (do 4,5 m wysokości)
 • powyżej 4,5 m wysokości – indywidualny projekt
OptiView:

Rodzaj szkła: antyrefleksyjne
Odbicie światła: 2%
Przepuszczalność światła: 91%

Grubość szkła:

 • 10 mm (do 3 m wysokości)
 • 12 mm (do 4,5 m wysokości)
 • powyżej 4,5 m wysokości – indywidualny projekt

Profile
Witryny wykonujemy w systemie profili Justart Euro Glass MB-45. Szeroka baza profili daje możliwość wykonania dowolnego wymiaru ramy aluminiowej witryny. Kształt profili pozwala uzyskać smukłe i wytrzymałe konstrukcje okien i drzwi.
Wykończenie profili
Lakierowanie
Oferujemy lakierowanie proszkowe na dowolny kolor z palety RAL. Kolor z palety RAL najlepiej jest wybrać z użyciem drukowanego próbnika przy dziennym świetle.
Wykończenie blachą
Alternatywą do lakierowania proszkowego jest obłożenie profili blachą nierdzewną, szczotkowaną lub polerowaną oraz lustrzany efekt super mirror.
Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

Klienci
o naszej
pracy


Z Justart łączy nas wieloletnia współpraca w zakresie montażu rolet i witryn szklanych w naszych lokalach handlowych w całej Polsce. Zawsze możemy liczyć na elastyczne podejście do realizacji nowych koncepcji projektowych, fachowe doradztwo techniczne oraz terminową realizację.

Anna Jankowska
CALZ Polska

Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Justart. Mamy za sobą setki wspólnie wykonanych realizacji i z przyjemnością zapraszamy Justart do współpracy przy kolejnych naszych projektach inwestycyjnych.

Jan Oko
Apsys Group

Z firmą Justart współpracujemy od kliku lat i jest to modelowa współpraca. Cenimy Justart za ekspercką wiedzę, ogromne doświadczenie w realizacji projektów, rzetelność i terminowość. Dzięki takim partnerom spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających najemców.

Monika Cecot
BOIG