ZMIEŃ JĘZYK
PL EN
JUST FOR SHOPS
Systemy drzwi składano-przesuwnych
Innowacyjne rozwiązania
To innowacyjne i zyskujące coraz większą popularność wśród Klientów rozwiązanie łączące w sobie funkcjonalność drzwi przesuwnych oraz drzwi uchylnych. Skrzydła drzwi możemy zarówno składać, jak i jednocześnie przesuwać na boki.

Proste użytkowanie
Stosowany w systemach JUSTART mechanizm przesuwny drzwi gwarantuje swobodną obsługę, cichą pracę oraz prostotę w codziennym użytkowaniu. Dzięki funkcji złożenia i przesuwu wszystkich skrzydeł drzwi można swobodnie gospodarować zaaranżowaną przestrzenią wnętrza.

NASZE REALIZACJE  


Jakość i styl
Systemy wykorzystywane przez Justart to gwarancja wysokiej jakości oraz elegancki, stylowy wygląd.
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

+48 669 619 619
+48 669 807 807
biuro@justart.pl

 

Klienci
o naszej
pracy


Z Justart łączy nas wieloletnia współpraca w zakresie montażu rolet i witryn szklanych w naszych lokalach handlowych w całej Polsce. Zawsze możemy liczyć na elastyczne podejście do realizacji nowych koncepcji projektowych, fachowe doradztwo techniczne oraz terminową realizację.

Anna Jankowska
CALZ Polska

Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Justart. Mamy za sobą setki wspólnie wykonanych realizacji i z przyjemnością zapraszamy Justart do współpracy przy kolejnych naszych projektach inwestycyjnych.

Jan Oko
Apsys Group

Z firmą Justart współpracujemy od kliku lat i jest to modelowa współpraca. Cenimy Justart za ekspercką wiedzę, ogromne doświadczenie w realizacji projektów, rzetelność i terminowość. Dzięki takim partnerom spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających najemców.

Monika Cecot
BOIG